Ekskluzywna bielizna

Pomimo tego, że mogłoby się wydawać, iż rynek bielizny damskiej jest już rynkiem nasyconym, to wbrew pozorom jest to towar, na który popyt nigdy nie zmaleje. Statystyki dobitnie pokazują jednak, że kobiety znacznie częściej wybierają ostatnio jednak ekskluzywne marki, które cechuje jakość, precyzja wykonania oraz przede wszystkim wygoda codziennego noszenia.

Jednym z producentów, który bez wątpienia wychodzi naprzeciw oczekiwaniom współczesnych kobiet jest Triumph i jego kolekcja Essence (zobacz – click). Warto od razu na wstępie zauważyć, że Triumph Essence podzielony został na osobne podserie ukierunkowane na określony styl – między innymi Vintage, Sublime czy Scarlet.

Ile to kosztuje?

Ile kosztuje jednak ekskluzywna bielizna tej marki? Za same biustonosze przyjdzie nam zapłacić w okolicach 130-180 złotych. Komplety bielizny to zaś wydatek powyżej dwustu złotych. Patrząc na tak podane ceny może się to wydawać dużo, zwłaszcza w kontekście sieciówek oferujących bieliznę już za kilkadziesiąt złotych, jednak w tym przypadku cena nie odstaje w żaden sposób od produktów innych światowych marek – za jakość i dobre materiały trzeba po prostu zapłacić odpowiednio więcej. Czy warto? Każda z nas musi sobie samodzielnie odpowiedzieć na to pytanie.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Coś dla Pań i oznaczony tagami , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *